Klan gry SW-JKA - Rycerze Harmonii!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


#1 2010-12-17 00:09:51

Misiek

ZDRACJA !!

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 109
Punktów :   -1 

Guard

W dniu 16 Grudnia 2010r. O godzinie ok. 23.00-23.50 rozgrywa sie cała akcja. Miejsce arena żółta.
Zaczeło sie od rozmowy, ktora przerodzila sie raczej w zaczepki moje i guarda. Potem znudzony zaczolem sobie skakac z podestu na podest. Po pewnym czasie Guard zaczął mnie kopać gdy mialem juz wskakiwac na podest i tym samym zrzucal mnie na ziemie. Zabierał hp az w koncu zabil mnie. Nie bylo to jedno krotne anie nie bylo przeproszenia. Gdy nie przejalem sie tym i dalej robilem to co robilem (skakałem sobie) to guard wyciagnal miecz i ciachna mnie 2 razy po czym szybko schowal(chyba przypomnialo mu sie ze nie wolno)ale widzac bierna postawe Mistrza Zela wyciagnal ponownie miecz i mnie cial nim to raz to drugi raz. W koncu zabił mnie i mimo mojego zwrocenia uwagi mistrzowi na dany problem ten stanal po stronie Guarda i nic z tym nie robil. Ponadto na koniec guard wyzwał mnie od wiesniaków. A na rozmowe o klanie i klimacie jaki mielismy trzymac(wywnioskowalem to po rozmowie z mistrzem sha po jednym z zebran) to mistrz zelu stwierdzil iz woli aby bylo na luzie(czytaj leprze kontakty mieczy ludzkie) niz klimat. Ciagle dało sie wyczuc pogarde co do mojej osoby i docinki czy tez jakies insynuacje. Ja czegos tutaj nie rozumiem. Na rebraniach jedno a po nich drugie? Co to jest zakon i bracia czy rozpierducha i pogranie sobie bo mi fajnie jak ktos sobie pada, a ja zyje. Ponadto mistrz zelu nie znal praw klanowych co wywnioskowalem z osadzanie mnie o posiadanie miecza o czerwonym ostrzu(sytuacja z przed 3 dni). Ja nie wiem i to ma byc jedi o randze jedi guardian? i Mistrz? Dla mnie to jest smieszne. Ja chce wam uswiadomic ze gra nie toczy sie tutaj tylko o mnie lecz o caly klan. Gdybym nie widzial w tym zagrorzenia klanu to bym tego nie napisal.

Ps. Guard niektorzy ludzie sa normalni a inni nie. Niektorzy pisza poprawnie inni nie. Ale takze inni maja dyslekcje i mimo ze chca pisac poparawnie to pod presja i szybkoscia jaka pisza nie sa w stanie.

PPs. A co do mojego wieku to uzyj swej madrosci(twierdzisz ze ja masz) i poszukaj sobie ile mam lat bo to nie jest dla mnie tajemnica ani ujma.

PPPs. Zapomnialem. Pragne by zdegradowano gracza o niku guard lub zrobiono z nim porzadek raz na zawsze. To nie pierwszy raz kiedy tak sie zachowuje. Np cwiczenia troopersow czy tez normalne treningi, albo przed turniejem ssc.


Misiek

Ostatnio edytowany przez Misiek (2010-12-17 00:12:43)

Offline

 

#2 2010-12-17 00:35:47

 KoH''||Guardian

Radny

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 225
Punktów :   
Miecz: Single/Dual
Planeta: Korriban
XFire: guardian3g
Rasa: Człowiek
Charakter: Cyborg

Re: Guard

To tak teraz moja kontra .

Po 1: <spluwa>

Po 2: Zelu stanoł za mną bo widział że robisz to tylko po to aby mnie sprowokować

Po 3: Twoje przechwalanie nie tylko mi nie przypadło do gustu.(Uznałeś nas za niewartych uwagi przeciwników)

Po 4: Już to zauważyłem dużo wcześniej że chcesz tutaj liderować i kierować nami wszystkimi, zresztą ktoś już wspominał że masz jakieś plany co do tego klanu, i że jakbyśmy je poznali to byś poszedł z torbami.

Po 5: Zelu ma racje, że ważniejsze są relacje między ludźmi i koleżeństwo między sobą, niż klimat i tyrania jaką ty chcesz nam tutaj wprowadzić.

Po 6: Oskrażasz tutaj o brak przestrzegania praw, to czemu sam tego nie robisz?. Pięknie płakałeś że powinniśmy mówic tutaj wielki mistrzu itp, ale sam nigdy nie użyłeś tego słowa.

Po 7: Uznałeś mnie za swojego wroga, zresztą na co kłade lache że tak nieładnie sie wyraże, i specjalanie prowokowałeś bym zareagował pewnie jakąś "kur*ą" albo czymś takim, i żebyś mógł sie mnie nie wiem pozbyć, poniżyć ale kolego mój drogi FAIL.

Po 8: Zagrożenia dla klanu nie zauważyłem żadnego, a jeśli jakies było to spowodowałeś je ty.

Jak mi się coś przypomni to dopisze. Dziękuje, i przypominam miśku że tutaj samym skillem i nieudolną próbą przywództwa nad innymi nic nie zwojujesz . Wiem że miałem odstawiałem numery i sie kłociłem z niektórymi ale myśle że kończyło sie to spokojnie i nie ma żadnych dlaszych uraz, ale ty poprostu nie dasz sie lubić, musisz pokazywać swoje chore ambicje


http://img337.imageshack.us/img337/8273/organizator3.png

Offline

 

#3 2010-12-17 01:36:34

 KoH''''||Zeluu

Radny

3493562
Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 100000083
Miecz: Single
Planeta: Dorin
XFire: Zelu077
Rasa: Kel Dor
Charakter: Spokojny i opanowany

Re: Guard

Dorzucę do tego co napisał Guard. Po tym co napisałeś, co zamierzałeś zrobić z twoimi, ''towarzyszami/przyajciółmi'' u nas w klanie, świadczy tylko i wyłącznie o tym jaką zaufaną jesteś osobą, więc nie rzucaj się do mnie że nie reagowałem zbytnio na wasze ''przepychanki'', poza tym nie widziałem takiej potrzeby skoro sam prowokowałeś, skacząc akurat koło niego. I nie pisz że nie znam regulaminu, bo to jest śmieszne, pokazałeś że nie słuchasz tego co miałem do przekazania, a więc oświecie cie.

Skoro tak bardzo trzymasz się klimatu, to chyba używanie miecza o czerwonym ostrzu, jest zbyt oczywiste że jest zakazane.. ale zrobiliśmy dla ciebie taki punkt więc już nie ma problemu. Jeżeli chodzi o sam klimat, to pisałem, że oczywiście chciałbym żeby był on zachowany, sądzę że aktywność, zachowanie na serwie i oraz postawa na spotkaniu o tym wskazują (pomijając iriego, ale on jest ''inny'') więc pisałem że to jest najlepsze w tej chwili rozwiązanie, bo groźbami np. wyrzuceniam z klanu, niczego nie wskóram, nie jesteśmy klanem sithów, nie wymagamy pełnego posłuszeństwa, mówienia ciągle mistrzu, klękania oraz wstawania na rozkaz wielkiego mistrza etc. My nie musimy się dowartościowywać takim czymś, jeżeli ktoś ma chęć mówić do Sha i do mnie mistrzu ze względu na rangę to proszę bardzo, ale ja tego nie wymagam, chociaż ty misiek akurat powinieneś skoro tak przestrzegasz regulaminu..

Jeżeli chodzi o samego Guarda, to muszę stanąć po jego stronie, bo widać że masz jakieś spory i w ten sposób chcesz mu dopiec, bo grożenie naganą, wyrzuceniem z klanu i teksty typu:''nie trafiłbyś nawet w stodołę'' itd. tylko o tym świadczą. On stał tylko na podeście, nie widziałem potrzeby nawet was uciszać, bo wiedziałem że oburzysz się, gdybyś ty również nie mógł pisać, bo przecież ty nic nie robisz. Prawdę mówiąc wk*rwia mnie takie zachowanie i udawanie niewiniątka, bo zamiast odpuścić to skakałeś dalej. A w twoich wypowiedziach też dało się odczuć olewkę względem Guarda.

Wiem że tym tematem, chciałeś pokazać że masz tutaj prawo głosu, i owszem masz i to duże, bo ciebie chętnie zawszę wysłucham jako starszą i doświadczoną osobę, dostałeś szanse wybrania składu na mecz, ale czy ten temat jest potrzebny ? Co osiągniesz takim tematem ? Moim zdaniem NIC. Zmierzam do tego, że jeżeli tutaj jest tak strasznie, nie trzymamy klimatu i w ogóle, lamienie na każdym kroku, to oczywiście wiesz dobrze że nikt cie tutaj nie trzyma na siłę, będzie to duża stara ale płakać nie będę po tobie.

Aha i jeszcze jedno.

Misiek napisał:

Ja chce wam uświadomić ze gra nie toczy się tutaj tylko o mnie lecz o cały klan. Gdybym nie widział w tym zagrożenia klanu to bym tego nie napisal.

Uwierz mi że zagrożenia nie ma, a jeżeli byłoby jakiekolwiek zagrożenie, to wiedz że pierwszy bym zareagował, bo ten klan jest dla mnie więcej warty niż jakikolwiek do tej pory To wszystko Misiek co chciałem ci przekazać. I proszę wszystkich członków klanu o nie wypowiadanie się w tym temacie, bo będzie jeden wielki chaos.
Jedynie Shad i Misiek (jeżeli ma cokolwiek do dodania).

Pozdrawiam


http://img580.imageshack.us/img580/9258/2m67ozn.jpghttp://img189.imageshack.us/img189/2564/gunnerysergeant.png

Offline

 

#4 2010-12-17 14:09:28

Misiek

ZDRACJA !!

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 109
Punktów :   -1 

Re: Guard

To tak. Ja skakałem zanim zaczeło guardowi dobijać. A skakalem tak nie wskakiwac na niego i mu nie przeszkadzac, ale ten sam podchodzil do mnie i robil co robil. Nastepnie nie powiedzialem kto jest moim wrogiem, a ze ktos(zelu) przekazal Ci SWOJA bledna interpretacje tego co napisalem to nie miej do mnie pretensji tylko do niego i siebie. Ja ci odpowiadalem ze nikogo nie wyroznilem jako wroga. Nie grozilem guardowi ze go wyrzuce z klanu tylko mowilem ze jak dalej tak sie bedzie zachowywac to sobie naskrobie i to bardzo, a swoje domysły odnosnie tego co mialo na celu moje skakanie to zostaw dla siebie bo sa bledne. Zeby snuc dobre domysly trzeba znac czlowieka a ty tym chyba nie mozesz sie pochwalic. Ciagnac dalej. Widac moja "wigilijna opowiesc" zle odsluchaliscie. Bo NIE MAM PLANOW co do tego klanu prucz jednego. Jakos uswiadomic wam ze jestescie krotko wzroczni. A skoro moje plany by byly takie straszne i byscie mnie wyrzucili mnie z klanu to dlaczego o nich sam powiedzialem bez wiekrzego problemu? Nie chce wprowadzic tu tyrani bo nawet w LF nie bylo jej. Nie wiem nawet skad wam to przyszlo do glowy. A liderowanie juz mam za soba i jakos nie bawi mnie to. Raczej traktowalem to jako obowiazek ktory na mnie splynal niz przywilej.
Co do mojego nieprzestrzegania jednego prawa z kodeksu odniose sie nastepujaco. Chce tym samym pokazac wam ze skoro wy tego nie wymagacie i nie robicie to inni tez tego nie beda robic, ale chyba tego jakos tak nie odczytaliscie.
Ze nie widzisz zagrozenia swiadczy tylko o twoim slabym doswiadczeniu i krotko wzrocznosci(gdzies to juz pisalem). Patrzysz za malo do przodu, nie widzisz konsekwencji swoich wyborow. I nie udawaj silnego psychicznie bo na kazdym kroku pokazujesz ze tak nie jest. Przyklady mozna mnożyć; Wczoraj, ciagle zawieszanie republiki, liczne odchodzenia i wracania do oddziałow, zarzekanie sie ze juz nie bedziesz dowodzic, a potem powrot Narwaniec z ciebie straszny.
Jeszcze jedno co swiadczy o WAS JEDI ze jedna z waszych glownych cech jaka powinniscie miec jest do kitu. Mianowicie chodzi mi o umiejetnosc sluchania. Bo napisalem ze staram sie grac dobrze i bez dawania forow tylko na sparingach i swoich treningach(jesli je mam). A z wami (innymi graczami) gram ponizej 75%. Wiec nie wiem gdzie tu obraza? Nad interpretacja tekstu pisanego jest rownie niepoprawna jak nieumiejetne pisanie owych tekstow.

Teraz troche do Zela
To ze wykorzystywałem luki w prawie swiadczy wlasnie o mojej znajomosci prawa, a wasze usilne zmuszenie mnie m zmienil kolor bez poparcia kodeksem bylo zenujace i swiadczylo jak swiadczylo. A klimat to nie tylko spotkania, czy treningi. Klimat to cos wiecej, cos co sie czuje i chce sie wracac do tego. To o stodole to bylo stwierdzenie. Ilez mozna wytrzymywac pogarde drugiego gracza na sobie, na graczu, jak napisales doswiadczonym z ktorego rad chcecie korzystac.
Zaprzeczasz mi i zapierasz sie czym sie da ze nie ma zagrozenia i mi nie wierzysz. A w czesniej piszesz"Wiem że tym tematem, chciałeś pokazać że masz tutaj prawo głosu, i owszem masz i to duże, bo ciebie chętnie zawszę wysłucham jako starszą i doświadczoną osobę(...)" Wiec ja czegos nie rozumiem. To ufasz mojemu osondowi czy nie. Ja jak czegos sie czepiam to znaczy ze myslalem nad tym troche czasu. NIe jestem narwancem, ani nie dzialam pod wplywem emocji jesli chodzi o myslenie i rozmowe.

Odnosnie LF
Nie wiem co wam sha naopowiadal ale najwidoczniej zapomniaj wspomniec ze zasady klekania przed radnym i mowieniu mistrzu, bieganie za popelnienie bledu i liczenie plytek w jakiejs sali bylo na wlasne zyczenie graczy. Rada(w ktorej ja zasiadalem)byla dlugo przeciwna temu ale ciagla wojna niszczyla klan od podstaw wiedz dalismy ludziom to co chcieli. Mozna ta sytuacje porownac do narodu niemieckiego z okresie miedzy wojennego. Gdzie wolni ludzie zapragneli wrocic do kultu jednostki i nacjonalizmu.

Offline

 

#5 2010-12-17 14:23:27

 KoH*||Shadaia

Radny

20180836
Skąd: Telos
Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 209
Punktów :   
Miecz: Pojedynczy
Planeta: 20180836
XFire: fireflies250
Rasa: Nieznana
Charakter: Tajemniczy
WWW

Re: Guard

Mhmm, dobre. A więc tak:

- Nie było mnie, nie widziałem. Raz.
- Jeżeli myślicie, że wjeżdżanie sobie na ambicje nawzajem trochę ulży klanowi i ,,zagrożeniu'' jesteście w błędzie. Dwa.
- Zelu nie będę Cię pouczać, bo wiesz dobrze co robić i jakie są obowiązki Radnego, ale następnym razem dawaj kicka z miejsca bo klan wymknie się z pod kontroli.


Hm. Co by tutaj jeszcze dodać . A więc tak. Wszyscy w tym temacie jedziecie się równo a podejrzewam, że i Guardian i Misiek są winni. Czyż nie? Nie było mnie macie racje. Mówicie, że jesteście silni psychicznie i próbujecie to udowodnić. Czym? To wiecie już tylko wy. Nie no tak do tematu już, nikt nie zostanie ukarany gdyż mam pewną teorie dotyczącą tego wypadku. Zastanawia mnie tylko jedno. Guardian, mówisz, że koleżeństwo jest lepsze niż tyrania. Tyrania a klimat to dwie różne rzeczy. Coś o tym wiem i proszę nie pouczaj. Misiek według mnie zachował się odpowiednio ponieważ jeżeli takie prawo jest w regulaminie to nie pisałem go na darmo wierzcie mi. Nikt nie jest bez winy a już na siłę wjeżdżanie sobie na ambicje jest wręcz śmieszne i napewno nie na waszym poziomie panowie... wrzućcie na luz, pogadajcie i dogadajcie się. Mówisz Misiek, że gdyby klanowi coś nie zagrażało to tego tematu by nie było. Takim tematem wzniecasz tylko nie pokój i stratę nerwów w obie strony. Jak już mówiłem, dogadajcie się, nikt nie zostanie ukarany, a zelu następnym razem kickuj z miejsca . Pozdrawiam wasz Shadaia. Jeżeli ktoś jeszcze będzie chciał się wypowiedzieć będę bacznie obserwował temat.


Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu. ~ Mark Twain.
http://img825.imageshack.us/img825/8558/trener2.png http://img696.imageshack.us/img696/5103/apprentice.png

Offline

 

#6 2010-12-17 14:28:34

Misiek

ZDRACJA !!

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 109
Punktów :   -1 

Re: Guard

Jedi, Jedi, Jedi....

Offline

 

#7 2010-12-17 14:42:01

 KoH'||ShadowSong

Radny

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 60
Punktów :   -1 
Miecz: Staff
Planeta: Qeliia
Rasa: Człowiek
Charakter: Zuy
WWW

Re: Guard

To może ja wystąpie w roli rozjemcy w tym jakże niepotrzebnym konflikcie. Jako iż jestem osobą młodszą od was, macie duze prawo nie posłuchać tego co mam do przekazania, jednakże najpierw przeczytajcie a dopiero później ocencie czy brac moje słowa pod uwagę czy tez nie.

Po pierwsze : Miśku, czego konkretnie mialaby dotyczyc ta skarga? Póki co opisałes zachowanie Guardiana które choć moze troszeczke nieodpowiednie zdarza się wielu osobą. Być może jest po prostu tak iż Guard za toba nie przepada? Domyslam się iż jesli wiesz ze w zyciu realnym ktoś cie nie lubi i powie coś niemiłego to też na niego skladasz skarge? Nie, bo to normalna rzecz ze jesli osoby nie pałają do siebie sympatia to nawet najwiekszy mistrz zakonu nie sprawi aby sie polubili - moze jedynie nakazac im tolerowac się nawzajem.

Po drugie: Gdyby organy rzadzace w naszym Klanie dzialaly niepoprawnie i byly jak ty to zgrabnie ujales ,,krotkowzroczni'' to wydaje mi sie ze klan przestalby istniec po atakach Blo Tymczasem istniejemy i mamy się dobrze Być może nie jestesmy najlepszym klanem pod wzgledem sily militarnej na scenie, byc moze nie jestesmy i takim pod wzgledem klimatu, ale pod wzgledem zwiazania ze soba i wspolnej, wzajemnej tolerancji napewno. Mowisz iz nie jest zachowany klimat - nie zgodze się... Na spotkaniach klanowych zawsze utrzymujemy porzadek, staramy sie nie przerywac wypowiedzi mistrzów. Chcesz tak sie trzymac klimatu ale co Ty robisz by tak bylo? Na ostatnim spotkaniu klanowym gdy byl czas na pytania do mistrzów, o co zapytales? Przypomne, zapytales : ,,czy mozna juz isc bo chce uczyc sie duali'' pomimo ze spotkanie sie jeszcze nie zakonczylo... Zachowanie to bardzo mi sie nie spodobalo i straciles niestety w moich oczach wiele... ;/

Po trzecie: Shadaia, tyrania a klimat to co innego - trafne. Co tworzy klimat:
- Skiny
- Mapa
- Miecze świetlne
- Zachowanie...

Tutaj moje pytanie, jaki bylby klimat gdybysmy grali pokemonami na mapie z Call Of Duty walczac na sredniowieczne miecze ale zwracajac sie do radnych per ,,mistrzu''? Wydaje mi się ze znikomy o ile nie zaden. Tak wiec jak widac na klimat sklada sie kilka czynnikow (wymienilem tylko czesc dla przykladu) a zachowanie przyjetych przez Jedi norm jest tylko małym procentem skladajacym sie na wielka calosc klimatu universum SW.

W tej sprawie to juz wszystko co mialem do napisania. Na koniec dodam jeszcze iż wasze zachowanie bylo niewlasciwe i nie powinno ono sie powtórzyc, nie gardze w tej chwili nikim ale sadze iż (zakladam ze wszyscy znaja Guarda) jezeli Misiek nie zaczal by prowokowac Guarda to ten by pozostal spokojny i sprawa nie musiala by rozbrzmiec na forum publicznym

Moje zdanie juz znacie, sprawa powinna pojsc w niepamiec

ShadowSong.


http://img338.imageshack.us/img338/2097/archiwizator.png
http://img580.imageshack.us/img580/8899/negocjator2.png

Offline

 

#8 2010-12-17 14:50:35

 KoH''||Guardian

Radny

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 225
Punktów :   
Miecz: Single/Dual
Planeta: Korriban
XFire: guardian3g
Rasa: Człowiek
Charakter: Cyborg

Re: Guard

Ja sie juz nic nie będe wypowiadał na ten temat bo znowu musiał bym sporo napisać, a nie chce mi sie bo zaraz meczyk w warcrafta xD.


http://img337.imageshack.us/img337/8273/organizator3.png

Offline

 

#9 2010-12-17 15:19:43

Misiek

ZDRACJA !!

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 109
Punktów :   -1 

Re: Guard

shadow zanim cos napiszesz przeczytaj wypowiedz poprzednikow wyraznie. Bylo napisane aby nikt poza nami nie wypowiadal sie bo tak naprawde nie znasz sytuacji i to co napisales do mojej osoby moge stanowczo odbic od siebie.

Ps. nie bede sie juz wypowiadac. wiec darujcie sobie pytania jesli jakies byly

Offline

 

#10 2010-12-17 16:08:20

 KoH'||ShadowSong

Radny

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 60
Punktów :   -1 
Miecz: Staff
Planeta: Qeliia
Rasa: Człowiek
Charakter: Zuy
WWW

Re: Guard

Sam pisales w temacie o sojuszu iz osoba z odpowiednia ranga powinna wypowiedziec sie w odpowiednim momencie. Jestem negocjatorem wiec sie wypowiadam Pozatym pytalem sie Shadai i Zela czy moge


http://img338.imageshack.us/img338/2097/archiwizator.png
http://img580.imageshack.us/img580/8899/negocjator2.png

Offline

 

#11 2010-12-17 20:22:11

Misiek

ZDRACJA !!

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 109
Punktów :   -1 

Re: Guard

aaa bo ty negocjator. To tak prosze bardzo i cofam poprzednie co do pisania tutaj

Offline

 
Initiate
Członek klanu
Radny

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://dominikasurma.pl/